Ten zuiden van Galu Beach
Het kleinschalige Mbuyu Beach House & Bungalows is gelegen in het idyllische kustplaatsje Msambweni, ongeveer 55 kilometer ten zuiden van Mombasa. Het ligt ver weg van de grootschalige en drukke hotels nabij Diani en biedt een oase aan rust. Mbuyu Beach House & Bungalows wordt beheerd door een Nederlandse eigenaar en heeft een huiselijke sfeer. Het beschikt over 5 ruime bungalows met zeezicht, voorzien van een badkamer met douche en toilet, kluisje, minibar en ventilator. Indien u met een familie of groep reist, kunt u ook in het privé-huis verblijven, dat beschikt over 3 slaapkamers, een eetkamer en een keuken. Bij een verblijf in het privé-huis worden uw maaltijden bereid door uw privé-kok. Aan het strand ligt het informele restaurant en een bar. U zult hier onder meer genieten van gerechten met lokale invloeden. In de tropische tuin ligt een groot zwembad, waar u heerlijk kunt relaxen. Tijdens uw verblijf kunt u diverse excursies maken, zoals een wandeling in het dorp, een minisafari naar Tsavo-East of Shimba Hills, duiken, zeilen, vissen en diepzeevissen. In de nabije omgeving ligt bovendien een 18-holes golfbaan, tennisbaan en een duikcentrum. Natuurlijk kunt u ook helemaal niets doen en genieten van alles wat Mbuyu Beach House & Bungalows te bieden heeft. Een aangenaam verblijf op een zeer rustige locatie!
Vertrek: dagelijks
Reissom: vanaf € 44,- per persoon per nacht, exclusief vluchten en luchthavenbelastingen. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012
bungalow - logies | 2-personen |
1 t/m 10 januari (min. 5 nachten) | € 50,- |
11 januari t/m 16 december | € 44,- |
17 december t/m 10 januari 2013 (min. 5 nachten) | € 50,- |
Indien u met een groep of familie verblijft, kunt u ook kiezen voor een verblijf in het privé-huis. Het Mbuyu Beach House bestaat uit 3 tweepersoonskamers met douche en toilet, die u desgewenst geheel kunt afhuren (maximaal 6 personen).
Prijzen huis per nacht vanaf 1 november 2011/2012
privé-huis per nacht - logies (min. 5 pers) | |
gehele beach house inclusief service kok en wasservice | € 338,- |
kosten extra bed per nacht | € 7,- |
2 kamers in het beach house per nacht - logies (max 4. personen) - geen kok, maaltijden in restaurant | |
familie of groep - 2 tweepersoonskamers (geen extra bed) | € 213,-* |
NB: Prijzen voor een afwijkend aantal personen en 1-persoonskamers zijn op aanvraag. Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave.
Inclusief: overnachting op basis van logies.
Exclusief: internationale vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, facultatieve excursies, maaltijden en drankjes, transfers à € 56,- per persoon, toeslag 25 en 31 december € 19,- p.p., visum, fooien.
NB: indicatie maaltijden ter plaatse: ontbijt à € 10,- per persoon per dag, ontbijt en diner à € 30,- per persoon per dag, volpension à € 35,- per persoon per dag.
Kinderkortingen Bungalow: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Kinderen van 2 t/m 11 jaar die een kamer delen met 2 volwassenen hebben recht op 30 of 50% korting, afhankelijk van het seizoen. Bel ons gerust voor een prijsopgave!
KLM vanaf € 937,- pp inclusief luchthavenbelastingen en toeslagen. Wij kunnen geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie reserveren, zodat uw vluchtprijs is gegarandeerd. Aarzelt u niet om ons te bellen!